Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Manga One Piece, Bleach, Fairy Tail…

W tym tygodniu mangi, ukazujące się w na łamach magazynu „Weekly Shonen Jump”, wydawnictwa Shueisha pojawią się w sieci wcześniej niż zwykle. Sytuacja spowodowana jest tym, że w sobotę, 10 października „WSJ” trafi do sprzedaży, ponieważ w poniedziałek, 12 października obchodzone jest Taiiku no hi (Dzień Zdrowia i Sportu) – jest to japońskie święto państwowe obchodzone corocznie co 2 poniedziałek października.

Jeśli chodzi o mangi ukazujące się na łamach magazynu „Weekly Shonen Magazine”, wydawnictwa Kodansha sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana. Manga „Fairy Tail” ukazująca się na jego łamach, może trafić do sieci między 10 a 12 października.

Sword Art Online the Movie

Zgadza się! Podczas trwania wspomnianej imprezy, ogłoszono także, że uniwersum autorstwa Reki Kawahary doczeka się produkcji w postaci filmu pełnometrażowego!

Na razie wiele nie wiadomo o nowej produkcji. Wspomniano tylko, że nad scenariuszem będzie pracować twórca i stworzy całkiem nową historię! Dodatkowo nad filmem będzie pracować znana ekipa z poprzednich części anime „Sword Art Online”.

Pojawiła się także krótka wideo ramówka, dostępna poniżej:

Accel World: Infinite Burst

Jakiś czas temu do sieci trafiła informacja, że powstanie anime „Accel World: Infinite Burst”! Informacja o nowej produkcji została zaprezentowała podczas Dengeki Bunko Autumn Festival 2015.

Na chwilę obecną wiadomo, że autor napiszę całkiem nową historię na potrzeby anime, a także pojawią się całkiem nowi bohaterowie. Poinformowano ponadto, że do tej produkcji powróci stara ekipa pracująca poprzednią nad „Accel World”.

Na razie nie wiadomo w jakiej formie anime zostanie zaprezentowane.

Na oficjalnej stronie projektu pojawiło się PV, dostępne poniżej:

Ruszamy!

Jak mogliście zauważyć, pojawiliśmy się na „polskim rynku” dość niespodziewanie, ale dzięki temu będziemy mogli Wam zaoferować coś więcej niż inne standardowe strony, czy to tematyczne, czy skupione na jednej dziedzinie związane z Krajem Kwitnącej Wiśni.

Na naszej stronie od dziś będziecie mogli obejrzeć najnowsze serie anime przygotowane przez grupę ANBU Subs, wiele profesjonalnych recenzji i artykułów dotyczących m.in. Japonii, Anime, Mangi, a także najnowsze rozdziały w j. polskim przygotowane przez naszą grupę Senpai Team!

Co więcej potrzeba? Byście zapamiętali, że Wasz Senpai jest zawsze z Wami – Notice Me Senpai?

Mamy nadzieję, że miło spędzicie czas na naszej stronie – senpai.com.pl i wszystko jasne!

Pierwszy chapter już dzisiaj, pierwsze odcinki już w weekend!