Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Sword Art Online the Movie – delikatny zarys fabularny

Wydawnictwo Kadokawa, za pośrednictwem magazynu Dengeki G’s Comic, poinformowało, że akcja filmu będzie dziać się tuż po zakończeniu arcu „Mother’s Rosario”, tym samym przed wydarzeniami z „Calibur arc”. Za scenariusz filmu odpowiada oryginalny twórca - Reki Kawahara. Do tej pory wciąż nie jest znana data premiery.

Crossover mang Kuroko’s Basketball i Hinomaru Zumō

Wydawnictwo Shueisha, za pośrednictwem magazynu Weekly Shonen Jump, poinformowało, że manga „Kuroko’s Basketball” (autor: Tadatoshi Fujimaki) i „Hinomaru Zumō” (autor: Kawada) otrzyma jedno-rozdziałowy crossover. Premierę zapowiedziano na 9 listopada. Redakcja magazynu umieściła wymowny wpis dotyczący tego połączenia: „Drużyna Hinomaru i drużyna Kuroko!? Cóż to będzie za wydarzenie…?”.

Manga Gundam Thunderbolt otrzyma anime

Manga „Mobile Suit Gundam Thunderbolt”, autorstwa Yasuo Ohtagaki, otrzymała zielone światło na adaptację anime. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Na internetowej stronie umieszczono jedynie informację, że za ekranizację odpowiadać będzie studio Sunrise. Ohtagaki rozpoczął publikację swojej mangi na łamach magazynu Big Comic Superior wydawnictwa Shogakukan w marcu 2012 roku.

Zmiana czasu z letniego na zimowy, a co z anime?

I kolejne sześć miesięcy minęło… Informacja dla Was o tym, jak zmiana czasu, która będzie miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę (24/25 X), wpłynie na rozdziały mang i odcinków anime.

W Japonii nie obowiązuje zmiana czasu, toteż kiedy my na jesień przestawiamy zegarki o godzinę wstecz, w Kraju Kwitnącej Wiśni nic się nie zmienia. W związku z tym odcinki różnych serii z angielskimi napisami będą pojawiały się godzinę wcześniej. Dzięki czemu szybciej będziemy mogli rozpoczynać tłumaczenie. Również inne rozdziały mang, które obecnie zamieszczamy, mogą pojawić się odrobinę wcześniej, ale to już zależy od zagranicznych tłumaczy.

Zmiana czasu trwa co pół roku, więc nie powinniście być zaskoczeni.

Komiks My Hero Academia otrzyma spin-off

Na łamach magazynu Weekly Shonen Jump, wydawnictwo Shueisha umieściło informację, że Hirofumi Neda opublikuje spin-off mangi Boku no Hero Academia (My Hero Academia) zatytułowany Boku no Hero Academia Smash!!, który będzie dostępny w specjalnej aplikacji Jump+ i w wydaniu papierowym.

Ponadto, główna manga Boku no Hero Academia, którego autorem jest Kōhei Horikoshi, w kolejnym numerze otrzyma coś specjalnego. Redaktorzy określili to mianem „super, super, super ważne ogłoszenie”. Czyżby chodziło o zapowiedź anime?

W najnowszym rozdziale znalazła się także krótka wzmianka określana jako „szokująca wiadomość”.

Dodatkowo, tuż przed pojawieniem się tej informacji, na stronie firmy TOHO Ad, należącej do TOHO Group pojawiła się wiadomość, że zarejestrowano domenę HeroAca.com.