Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Uniwersum One Piece otrzyma odcinek specjalny

Na oficjalnej stronie uniwersum „One Piece” zamieszczono informację, że seria otrzyma dodatkowy, specjalny odcinek zatytułowany „One Piece ~Adventure of Nevlandia~”, którego premierę zapowiedziano na 19 grudnia. Dyrektorem odcinka specjalnego będzie Kônosuke Uda, odpowiedzialny za odcinki od 1 do 278.

Dodatkowy special będzie opowiadał całkiem nową historię mającą miejsce na dymowej wyspie, na której niemożliwym jest użycie mocy diabelskich owoców. Monkey D. Luffy spotyka na swojej drodze Foxy’ego, który ma trzech nowych kamratów: Dōjacka, Kanshō i Kōmeia. Ten ostatni knuje intrygę, w której kompani Luffego okażą się bezsilni.

Manga SP x Baby zbliża się ku końcowi

Za pośrednictwem strony internetowej Petit Comic, wydawnictwo „Shogakukan” ogłosiło, że manga Maki Enjōji, „SP x Baby” zakończy się w styczniowym numerze magazynu datowanym na 8 grudnia.

Komiks zadebiutował w sierpniu 2014 roku, na łamach owego magazynu. Warto nadmienić, iż Maki zakończyła swoją poprzednią mangę, „Dear Rother” już w kwietniu 2014 roku.

Spin-off mangi Yowamushi Pedal wkracza w nowy arc!

Wydawnictwo Akita Shoten, za pośrednictwem grudniowego magazynu „Monthly Shōnen Champion” ogłosiło, że spin-off mangi „Yowamushi Pedal: SPARE BIKE”, autorstwa Wataru Watanabe, wkroczy w nowy arc, który będzie miał swoją premierę już 12 grudnia.

Autor mangi odpowiada także za główną serię, która doczekała się 3 sezonów (trzeci sezon jest w przygotowaniu). Ponadto pojawi się inscenizacja teatralna na podstawie mangi. Sztukę zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Seria Sound! Euphonium otrzyma drugi sezon i film

Podczas imprezy KyoAni & Do Fan Days 2015, studio Kyoto Animation poinformowało, że anime „Sound! Euphonium” otrzymała film pełnometrażowy zatytułowany: „Gekijō-ban Hibike! Euphonium ~ Kitauji Kōkō Suisōraku-Bu e Yōkoso~” (Sound! Euphonium the Movie: Welcome to the Kitauji High School Concert Band).

Dodatkowo, seria dostała zielone światło w sprawie wydania drugiego sezonu anime! Pierwszy sezon miał premierę w kwietniu bieżącego roku. Na chwilę obecną nie poinformowano jednak w jakim formacie będzie wydany drugi sezon ani o możliwej dacie premiery.

Sword Art Online the Movie – delikatny zarys fabularny

Wydawnictwo Kadokawa, za pośrednictwem magazynu Dengeki G’s Comic, poinformowało, że akcja filmu będzie dziać się tuż po zakończeniu arcu „Mother’s Rosario”, tym samym przed wydarzeniami z „Calibur arc”. Za scenariusz filmu odpowiada oryginalny twórca - Reki Kawahara. Do tej pory wciąż nie jest znana data premiery.