Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Tsuru 2015 Wideo Relacja
Kolejne atrakcje Mokonu 2015!

Oprócz koncertu zespołu ADAMS oraz eliminacji do Cosplay World Masters oraz Clara Cow’s Cosplay Cup będziemy mieć cudownych gości. Oto oni:

  • Szymon „Nagato” Charkiewicz, podróżnik, miłośnik Japonii, sztuk walki, założyciel i instruktor szkoły Tengu Ninjutsu Dojo, poprowadzi dla was aż 3 godziny paneli
  • Michał Gwiazda z Crafts od Two, reprezentant naszego kraju na finałach tegorocznego Cosplay World Masters
  • Elffi – cosplayer z Finlandii, poprowadzi panel o męskim cosplayu
  • Leon Chiro – cosplayer z Włoch, dobrze znany wszystkim uczestnikom tegorocznego Magnificonu. Odwiedzi nasz kraj, aby ponownie spotkać się z fanami.

Mamy nadzieję, że tymi atrakcjami przypadliśmy wam do gustu. Nie możemy się już was doczekać. Spotykamy się 28-29 Listopada w Warszawie. Bilety do kupienia na miejscu już od 25 zł

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/675973055836519/ Link do strony internetowej: http://mokon.miohi.pl/

Największe mangowe święta w Polsce!

Który to już raz mamy okazję zaprosić Was, aby wspólnie świętować ten magiczny czas  Renifer Tuposław wraz ze smokiem zimy Fuyu zapraszają w dniach 5-6 Grudnia do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie przy ul. Czarnogórskiej 14.

W tym roku ponownie będziemy się bawić w świątecznej atmosferze. Dekoracje budynku jak najbardziej Wam o tym przypomną, nie zabraknie oczywiście prezentów i Mikołaja.

Zachęcamy do kupienia biletu już teraz. Rozchodzą się one w bardzo szybko. Lada chwila może ich zabraknąć. Są do nabycia w cenie już od 15 zł.

Bilety do kupienia pod adresem: https://nagatosystem.pl/tickets/xmascon2015

Po więcej informacji zapraszamy na:

Mokon 2015 – Zaproszenie

Gorąco zapraszamy na szóstą edycję konwentu „Mokon”. W dniach 28-29 Listopada, podobnie jak w ubiegłym roku, spotykamy sie w LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej przy ul. Anieli Krzywoń 3 w Warszawie. Festiwal potrwa od godziny 9 w Sobotę, do godziny 15 w Niedzielę.

Na tegoroczne wydarzenie przygotowaliśmy dla Was znacznie więcej atrakcji niż w ubiegłych latach. Najważniejszymi z nich będa eliminacje do dwóch europejskich konkursów Cosplay.

Pierwszym z nich będzie solowy konkurs Cosplay World Masters, którego finały odbędą się w Maju 2016 podczas „Iberanime” w Porto. W tym roku po raz pierwszy dołączyliśmy do tego konkursu podczas solowych eliminacji na „Magnificon Expo”.

Drugie elminacje odbywać się będą w konkursie grupowym Clara Cow’s Cosplay Cup, którego finał przypada na „Animecon” w Hadze w Czerwcu przyszłego roku. Pierwsze eliminacje w naszym kraju miały miejsce rok temu podczas naszego festiwalu „Japanicon”.

To jeszcze nie wszystko dla fanów tej sztuki, w skład jury konkursów wejdą goście z zagranicy, a będzie to m.in. Leon Chiro, dobrze znany wszystkim uczestnikom „Magnificon Expo”, cosplayer z Włoch. Po raz pierwszy w naszym kraju zagości także Elffi z Finlandii. Obaj coplayerzy poprowadzą dla Was także panele.

Jak wiadomo, nie samym coplayem konwent stoi. Wszyscy fani muzyki jrock powinni być szczęśliwy, gdyż przygotowaliśmy, dla Was koncert japońskiego zespołu ADAMS. Będzie to ich jedyny koncert w najbliższym czasie w naszym kraju.

Gorąco zapraszamy wszystkich na nasz festiwal. Bilety już w sprzedaży: https://nagatosystem.pl/tickets/mokon2015

Po więcej informacji zapraszamy na:

Ryoji Minagawa startuje z nową mangą

Wydawnictwo Shogakukan, za pośrednictwem grudniowego numeru magazynu Monthly Shonen Sunday ogłosiło, że Ryouji Minagawa („Peace Maker”, „Sproggan”) rozpocznie publikację nowej mangi zatytułowanej „Kaiō Dante” („Dante Ocean King") już od przyszłego numeru, który będzie miał premierę 12 grudnia 2015.

Za rysunki odpowiedzialny będzie Minagawa, zaś Fukurō Izumi („Poseidon no Zaihō”) zajmie się tworzeniem całkiem oryginalnej historii.