Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Kuroshitsuji otrzyma film pełnometrażowy

Na oficjalnym koncie serii powiadomiono, że anime „Black Butler”, znane bardziej jako „Kuroshitsuji” otrzymało zielone światło, by wydać film pełnometrażowy.

Powiadomiono także, że odtwórcy głównym ról tj. Daisuke Ono i Maya Sakamoto powrócą do roli Sebastiana Michaeli oraz Ciel Phantomhive.

Do tej pory manga otrzymała 3 sezony anime oraz 3 serie dodatkowych odcinków w postaci OVA.

Tetsuhiro Hirakawa – kończy swoją mangę

Tegoroczny 45 numer magazynu „Weekly Shonen Champion” wydawnictwa Akita Shoten powiadomił, że autor mangi „Clover” zakończy publikowanie swojej mangi już w przyszłym numerze Akita Shoten, datowanym na 15 października br.

Hirakawa rozpoczął publikację w Weekly Shonen Champion już w 2007 roku. Do tego czasu manga została skompletowana w 42 tomach, poza tym komiks doczekał się adaptacji w postaci dramy live-action, która została emitowana między kwietniem a czerwcem 2012 roku.

The Heroic Legend of Arslan otrzyma 2 sezon w 2016 roku

Podczas odbywającego się wydarzenia „Yashasiin! Carnival” poinformowano, że anime „The Heroic Legend of Arslan” otrzyma 2 sezon anime już w roku 2016, niestety nie sprecyzowano w jakim konkretnie sezonie.

Manga George’a Asakury dostanie film live-action

Lutowym numer magazynu Bessatsu Friend, wydawnictwa Kodansha powiadomił, iż manga George’a Asakury tj. „Oboreru Knife” zostanie zaadaptowane na film live-action już w sezonie jesiennym w przyszłym roku.

Asakura rozpoczął wydawanie swojej mangi w 2004 na łamach wspomnianego magazynu, zaś wydawnictwo Kodansha zapowiedziała, że 17 tom mangi a zarazem ostatni trafi do sprzedaży już w tym roku.

Wspomniana manga doczekała się także spin-offu pt.: „Oboreru Knife: Yūgyo no Shizuku Iwa no Hume”, która premierę miała już w 2012 roku.

Kazune Kawahara - premiera nowej mangi

W listopadowym numerze magazynu „Bessatsu Margaret” wydawnictwa Shueisha poinformowano, że mangaka Kazune Kawahara rozpocznie wydawanie nowej mangi już w lutym wydaniu, które trafi do sprzedaży już w styczniu 2016 r.

Informacja została umieszczona na ostatniej stronie mangi „Aozora Yell”, która się zakończy także w listopadowym numerze. Tym samym 19 tom mangi (a zarazem finalny) trafi do japońskich księgarni już w styczniu.