Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Największe mangowe święta w Polsce!

Który to już raz mamy okazję zaprosić Was, aby wspólnie świętować ten magiczny czas  Renifer Tuposław wraz ze smokiem zimy Fuyu zapraszają w dniach 5-6 Grudnia do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie przy ul. Czarnogórskiej 14.

W tym roku ponownie będziemy się bawić w świątecznej atmosferze. Dekoracje budynku jak najbardziej Wam o tym przypomną, nie zabraknie oczywiście prezentów i Mikołaja.

Zachęcamy do kupienia biletu już teraz. Rozchodzą się one w bardzo szybko. Lada chwila może ich zabraknąć. Są do nabycia w cenie już od 15 zł.

Bilety do kupienia pod adresem: https://nagatosystem.pl/tickets/xmascon2015

Po więcej informacji zapraszamy na:

Mokon 2015 – Zaproszenie

Gorąco zapraszamy na szóstą edycję konwentu „Mokon”. W dniach 28-29 Listopada, podobnie jak w ubiegłym roku, spotykamy sie w LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej przy ul. Anieli Krzywoń 3 w Warszawie. Festiwal potrwa od godziny 9 w Sobotę, do godziny 15 w Niedzielę.

Na tegoroczne wydarzenie przygotowaliśmy dla Was znacznie więcej atrakcji niż w ubiegłych latach. Najważniejszymi z nich będa eliminacje do dwóch europejskich konkursów Cosplay.

Pierwszym z nich będzie solowy konkurs Cosplay World Masters, którego finały odbędą się w Maju 2016 podczas „Iberanime” w Porto. W tym roku po raz pierwszy dołączyliśmy do tego konkursu podczas solowych eliminacji na „Magnificon Expo”.

Drugie elminacje odbywać się będą w konkursie grupowym Clara Cow’s Cosplay Cup, którego finał przypada na „Animecon” w Hadze w Czerwcu przyszłego roku. Pierwsze eliminacje w naszym kraju miały miejsce rok temu podczas naszego festiwalu „Japanicon”.

To jeszcze nie wszystko dla fanów tej sztuki, w skład jury konkursów wejdą goście z zagranicy, a będzie to m.in. Leon Chiro, dobrze znany wszystkim uczestnikom „Magnificon Expo”, cosplayer z Włoch. Po raz pierwszy w naszym kraju zagości także Elffi z Finlandii. Obaj coplayerzy poprowadzą dla Was także panele.

Jak wiadomo, nie samym coplayem konwent stoi. Wszyscy fani muzyki jrock powinni być szczęśliwy, gdyż przygotowaliśmy, dla Was koncert japońskiego zespołu ADAMS. Będzie to ich jedyny koncert w najbliższym czasie w naszym kraju.

Gorąco zapraszamy wszystkich na nasz festiwal. Bilety już w sprzedaży: https://nagatosystem.pl/tickets/mokon2015

Po więcej informacji zapraszamy na:

Ryoji Minagawa startuje z nową mangą

Wydawnictwo Shogakukan, za pośrednictwem grudniowego numeru magazynu Monthly Shonen Sunday ogłosiło, że Ryouji Minagawa („Peace Maker”, „Sproggan”) rozpocznie publikację nowej mangi zatytułowanej „Kaiō Dante” („Dante Ocean King") już od przyszłego numeru, który będzie miał premierę 12 grudnia 2015.

Za rysunki odpowiedzialny będzie Minagawa, zaś Fukurō Izumi („Poseidon no Zaihō”) zajmie się tworzeniem całkiem oryginalnej historii.

Manga GANTZ otrzyma film kinowy

Komiks autorstwa Hiroyu Oku, „GANTZ”, otrzyma pełnometrażowy film w pełnej technologii 3DGC. Adaptację zapowiedziano na przyszły rok, jednak ani dokładna data, ani nawet przybliżony termin nie są jeszcze znane.

Warto nadmienić, iż twórca mangi, wraz z Keita Iizuką (Blue Gralia), będą wydawać spin-off mangi „GANTZ”, zatytułowany „GANTZ: G” (znany też jako G-GANTZ). Manga będzie publikowana na łamach magazynu Miracle Jump. Pierwszy rozdział zapowiedziano na grudniowy numer owego czasopisma.

Uniwersum One-Punch Man otrzyma 6 OVA

Gdy nasz portal zaczynał swoją działalność, poinformowaliśmy, że uniwersum „One-Punch Man” autorstwa ONE otrzyma aż 6 odcinków specjalnych, jednak na potwierdzenie musieliśmy trochę poczekać. Minął ponad miesiąc, więc wypadałoby zakomunikować już oficjalnie, że seria dostanie 6 odcinków specjalnych!

Warto wspomnieć, iż na oficjalnym Twitterze serii zaprezentowano tytuły OVA:

  • „Shinobiyori-sugiru Kage” (A Shadow That Snuck Up Too Close)
  • „Hanashibeta-sugiru Deishi” (The Pupil Who Is an Extremely Poor Talker)
  • „Kojire-sugiru Ninja” (The Ninja Who is Too Complicated)
  • „Gōin-sugiru Bang” (Bang, Who is Too Overbearing)
  • „Iroiro Ari-sugiru Kyōdai” (The Sisters Who Have Too Many Things Happening)
  • „Fukanō-sugiru Satsujin Jiken” (The Murder Case that is Too Impossible)

Ponadto, podano, iż pierwszy odcinek specjalny będzie miał premierę już 24 grudnia tego roku, zaś drugi już 29 stycznia 2016 r. Jeśli chodzi o cztery kolejne daty, nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.