Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Powraca manga Servamp

Autorka mangi Servamp, Strike Tanaka, poinformował na twitterze we wtorek (14.03.17), że powraca do pracy po przerwie z powodu bólów w dysku międzykręgowym pleców i barku. Zapewniła również, że doszła już do zdrowia. Manga powróci 15 kwietnia 2017 w majowym numerze Monthly Comic Gene i będzie miała kolorową stronę tytułową, a także pojawi się na okładce magazynu.

Bohaterem jest piętnastoletni Shirota Mahiru, który najbardziej na świecie ceni sobie spokojne, wolne od niespodzianek i komplikacji życie. Pewnego dnia zabiera z ulicy małego czarnego kota, przynosi go do domu i nadaje imię Kuro. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, nowy zwierzak okazuje się być… wampirem. Wkrótce potem wplątał się w konflikt pomiędzy wampirami i ludźmi.

Manga “Donten ni Warau Gaiden” otrzyma swoją adaptację anime.

Na oficjalnej stronie anime “Donten ni Warau” (tytuł polski: “Śmiech w chmurach”) opartego na mandze autorstwa Kemuri Karaka pod tym samym tytułem,ogłoszono w poniedziałek (13.03.2017) , że spinoff mangi pod tytułem „Donten ni Warau Gaiden” również otrzyma swoją wersję anime. 12- odcinkowe anime „Donten ni Warau” zostało wyemitowane w 2014 roku.

Manga „Donten ni Warau Gaiden” zawiera historie nieopowiedziane w oryginalnej mandze, między innymi o przeszłości i przyszłości bohaterów. Wydarzenia z oryginalnej mangi mają miejsce w 11 roku ery Meiji, kiedy to wzrasta ilość Japończyków, która czuje się niezadowolona z działań tamtejszego rządu, co jest spowodowane postępującą westernizacją i zakazami nałożonymi na samurajów. Aby powstrzymać rosnącą ilość popełnianych przestępstw, rząd tworzy nowe więzienie. Trójka braci z rodziny Kumo otrzymuje zadanie transportowania więźniów do nowego więzienia, a na ich drodze czeka ich wiele zaskakujących przygód.

Obecnie trwają również prace nad filmem live-action na podstawie oryginalnej mangi „Donten ni Warau”, premiera filmu jest datowana na luty 2018.

Anime Sound! Euphonium otrzyma drugi film!

Na oficjalnej stronie Hibike! Euphonium: Kitauji Kōkō Suisōgaku-Bu e Yōkoso ze studia Kyoto Animation ogłoszono, że produkcja drugiego filmu Sound! Euphonium dostała zielone światło. Z zapowiedzi wynika, że fabuła filmu będzie podsumowaniem drugiego sezonu telewizyjnej serii, podobnie jak to zrobiono w przypadku pierwszego filmu.

Pierwszy sezon anime śledzi historię szkolnej orkiestry Kitauji, która kiedyś przodowała w krajowych zawodach, ale ostatnio nie udało im się odnieść większych sukcesów. Na poprawę takiego stanu rzeczy liczy opiekun klubu, wytrwale wspierający podopiecznych w ich grze. Tymczasem do grupy planuje dołączyć główna bohaterka, Kumiko Oumae, grająca na tytułowym eufonium.

Na 3. sezon A Certain Magical Index będziemy musieli jeszcze poczekać

Na jednym z sobotnich paneli konwentu Dengeki Game Festival 2017 & Dengeki Bunko Spring Festival 2017 & Dengeki Comic Festival 2017, redaktor i producent anime, Kazuma Miki, poprosił fanów, by poczekali jeszcze trochę na sezon trzeci. Nie uściślił o którą serię mu chodzi, jednak powiedział to zaraz po ogłoszeniu gry Toaru Majutsu no Virtual-On. Gra będzie połączeniem serii fantasy light novel A Certain Magical Index Kazumy Mikiego i gry Virtual-On od Segi.

Do tej pory ukazały się dwie serie anime nowelki, film i liczne adaptacje, w tym spin-offy.

W październiku ukaże się drugi sezon „Hozuki no Reitetsu”

Na oficjalnym koncie anime „Hozuki no Reitetsu” na Twitterze w sobotę (11.03.2017) ogłoszono, że w październiku tego roku ukaże się drugi sezon tej produkcji!

Przypomnijmy, że pierwszy sezon tego anime ukazał się w styczniu 2014 roku, i został uznany za jedno z najlepszych anime 2014 roku. Jest to adaptacja mangi pod tym samym tytułem, autorstwa Natsumi Eguchi.

Mówiąc w skrócie, ta mroczna komedia opowiada o demonie o imieniu Hozuki, który jest zastępcą Lorda Enmy- Wielkiego Króla Piekła. Spokojny, poważny, a przede wszystkim sadystyczny Hozuki stara się rozwiązywać problemy, które nad wyraz często pojawiają się w Piekle… Jak sobie z tym radzi? Przekonajcie się sami, jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszego sezonu!