Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Hiro Fujiwara stworzy crossover swoich mang

W magazynie Monthly LaLa, należący do wydawnictwa Hakusensha, pojawiła się zapowiedź, iż Hiro Fujiwara stworzy crossover pomiędzy mangami Maid Sama! oraz Yuki wa Jigoku ni Ochiru no Ka (Does Yuki Fall to Hell?). Obie serie są jej autorstwa.

Premierę tego projektu zapowiedziano na lutowe wydanie magazynu, datowane na 24 grudnia. Ponadto warto zaznaczyć, iż autorka zakończyła mangę Does Yuki Fall To Hell? w listopadowym numerze ww. magazynu.

Shinko

Manga ACCA zakończy się w październiku

Wydawnictwo Square Enix poinformowało, iż manga autorstwa Natsume Ono, ACCA 13-Ku Kansatsu-Ka (ACCA: 13th Ward Observation Department) zakończy się 25 października.

Ono rozpoczęła serializację mangi w czerwcu 2013 roku na łamach magazynu Monthly Big Gangan.

Warto wspomnieć, iż seria doczekała się ekranizacji w postaci anime, które będzie miało swoją premierę w styczniu przyszłego roku.

Shinko

Manga Berserk na przerwie aż do 2017 roku

Wydawnictwo Hakusensha poinformowało, iż manga Berserk, autorstwa Kentarou Miury przechodzi na małą przerwę. Powróci na początku 2017 roku.

Wcześniej manga powróciła po miesięcznej przerwie. Czyżby autor nie miał pomysłów lub ma jakieś problemy ze zdrowiem?

A być może planuje zakończyć mangę? Przekonamy się za ok. 3,5 miesiąca.

Shinko

Nowy ending anime Dragon Ball Super

Rockowy zespół Arukara, za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, iż najnowszy singiel, zatytuowany Chao Han Music będzie nowy endingiem w anime Dragon Ball Super. Premierę outro zaplanowano na październik.

Singiel trafi do sprzedaży 23 listopada br.

Shinko

Manga Gintama znów otrzyma anime

Miało być zaskakująco i tak też się stało. Magazyn Weekly Shonen Jump obwiesił wieść, iż manga Gintama od Hideakiego Sorachiego, znów dostanie anime. Który to już raz? Warto wspomnieć, iż autor jakiś czas temu ogłosił, iż manga jest w fazie finałowego arcu i skończy się lada dzień. Być może ekranizacja obejmie mangę do końca. Kto to wie…

Shinko