Najnowsze odcinki:
Najnowsze rozdziały:
Anime Sound! Euphonium otrzyma drugi film!

Na oficjalnej stronie Hibike! Euphonium: Kitauji Kōkō Suisōgaku-Bu e Yōkoso ze studia Kyoto Animation ogłoszono, że produkcja drugiego filmu Sound! Euphonium dostała zielone światło. Z zapowiedzi wynika, że fabuła filmu będzie podsumowaniem drugiego sezonu telewizyjnej serii, podobnie jak to zrobiono w przypadku pierwszego filmu.

Pierwszy sezon anime śledzi historię szkolnej orkiestry Kitauji, która kiedyś przodowała w krajowych zawodach, ale ostatnio nie udało im się odnieść większych sukcesów. Na poprawę takiego stanu rzeczy liczy opiekun klubu, wytrwale wspierający podopiecznych w ich grze. Tymczasem do grupy planuje dołączyć główna bohaterka, Kumiko Oumae, grająca na tytułowym eufonium.

Na 3. sezon A Certain Magical Index będziemy musieli jeszcze poczekać

Na jednym z sobotnich paneli konwentu Dengeki Game Festival 2017 & Dengeki Bunko Spring Festival 2017 & Dengeki Comic Festival 2017, redaktor i producent anime, Kazuma Miki, poprosił fanów, by poczekali jeszcze trochę na sezon trzeci. Nie uściślił o którą serię mu chodzi, jednak powiedział to zaraz po ogłoszeniu gry Toaru Majutsu no Virtual-On. Gra będzie połączeniem serii fantasy light novel A Certain Magical Index Kazumy Mikiego i gry Virtual-On od Segi.

Do tej pory ukazały się dwie serie anime nowelki, film i liczne adaptacje, w tym spin-offy.

W październiku ukaże się drugi sezon „Hozuki no Reitetsu”

Na oficjalnym koncie anime „Hozuki no Reitetsu” na Twitterze w sobotę (11.03.2017) ogłoszono, że w październiku tego roku ukaże się drugi sezon tej produkcji!

Przypomnijmy, że pierwszy sezon tego anime ukazał się w styczniu 2014 roku, i został uznany za jedno z najlepszych anime 2014 roku. Jest to adaptacja mangi pod tym samym tytułem, autorstwa Natsumi Eguchi.

Mówiąc w skrócie, ta mroczna komedia opowiada o demonie o imieniu Hozuki, który jest zastępcą Lorda Enmy- Wielkiego Króla Piekła. Spokojny, poważny, a przede wszystkim sadystyczny Hozuki stara się rozwiązywać problemy, które nad wyraz często pojawiają się w Piekle… Jak sobie z tym radzi? Przekonajcie się sami, jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszego sezonu!

Komediowe anime o męskiej przedszkolance?

Będzie adaptacja anime dla komediowej mangi T-sensei, której autorem jest Takana Yukue. Jej historia jest oparta na wpisach z popularnego konta na twitterze, prowadzonego przez przedszkolnego nauczyciela „T-Sensei”, będących kroniką jego przygód w pracy.

Manga My Hero Academia z tygodniową przerwą

W poniedziałek „Weekly Shonen Jump” ogłosił, że kolejny rozdział mangi My Hero Academia nie pojawi się w następnym numerze. Z powodu niespodziewanej choroby autora, Kōhei’a Horikoshiego, redakcja magazynu zdecydowała, że manga będzie kontynuowana w następnym numerze, który wyjdzie 13 marca.